Nákupní a reklamační řád //

NÁKUPNÍ ŘÁD

 1. Všechny  podané objednávky jsou brány jako závazné. O přijetí objednávky je odběratel informován zprávou na e-mailovou adresu zadanou v objednávce. Před odesláním objednávky pečlivě zkontrolujte všechny uvedené údaje. V případě chyby nebude možné objednané zboží doručit
 2. Podáním objednávky potvrzuje odběratel souhlas s tímto nákupním řádem a zároveň s dodacími, platebními a reklamačními podmínkami nakupovaných výrobků.
 3. O stavu objednávek je možno se informovat na emailové adrese fixa@atlas.cz , nebo telefonicky v pracovních dnech v době od 8:00 - 16:00 hod, na čísle +420 602 152 211.
 4. V ceně zboží není uvedeno balné a dopravné. Cena za balné a dopravné je stanovena takto:
  • ČR - 95 Kč - platba dobírkou. Zboží je doručováno do 3 týdnů.
  • Slovensko - platba dobírkou bude spočítána dle platných tarifů České pošty a zaslána zákazníkovi k odsouhlasení. Zboží je doručováno do 4 týdnů.
 5. Vyplněním objednávkového formuláře dává odběratel souhlas ke zpracování osobních dat v průběhu jeho nákupních aktivit. Dodavatel se zavazuje, že veškerá osobní data poskytnutá odběratelem, jsou důvěrná a nebudou poskytnuta žádnému jinému subjektu. Tato osobní data slouží pouze k samotné komunikaci mezi odběratelem a dodavatelem.
 6. Provozovatel obchodu: Vladimír Jaselský, Lonkova 481, 530 09 Pardubice, IČ: 72964286, DIČ: CZ6202037171

REKLAMAČNÍ ŘÁD

 1. Odběratel je povinen dodané zboží ihned zkontrolovat bez zbytečného odkladu a do 14 dnů po obdržení zásilky ho může vrátit bez udání důvodu (zboží však musí být originálně zabaleno a nepoužito). Reklamace se zasílají na adresu: Vladimír Jaselský, Lonkova 481, 530 09 Pardubice. K reklamovanému zboží přiložte zprávu o důvodu reklamace.
 2. V případě komplikací je možné v pracovních dnech od 8:00 - 16:00 volat na kontaktní  tel.: +420 602 152 211, popř. na e-mailové adrese fixa@atlas.cz .
 3. Dodavatel se zavazuje informovat odběratele nejpozději do 1 týdne od obdržení reklamace o stavu a průběhu vyřízení.
 4. Poškození vzniklé nesprávnou manipulací, nesprávným skladováním nebo praním nad doporučené teploty není důvodem reklamace.
stáhnout album

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou "country" desku. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.