NOVINKY //

29.09.2010 Klenoty XVII

Ahoj všichni

Kluci jsou zpět v rodné domovině. Trošku zápasí s časovým posunem a mají šikmější oči , ale jsou to pořád oni. Tady pár slov od nedospaného Márdiho:

 

Zdar lidi!

Tak jsme zpátky z Japanu. Bylo to neuvěřitelný dobrodružství! Japonsko nás pěkně energeticky nakoplo-teď to sepíšu a pak to šoupnu na blog. Asi to bude na kapitoly, protože toho bylo hodně-dneska se na to vrhnu. Vydržte a zatím, než to já sepíšu, nám třeba pomožte v prestižní polský hitparádě,která funguje už 25 let a nikdy tam žádná česká kapela nebyla. Klenot překvapivě postoupil do semifinále:)), tak by bylo super se tam udržet a postoupit dál. Odkaz napíše ředitel. Registrace je trochu vopruz, ale dá se to zvládnout. Díky moc! Japonci říkaj "Domo Arigato!

 Taky nás čeká Slovensko, ale v pátek a v sobotu budeme v Čechách. Valašské Klobouky – to je trochu neznámo, tam jsme ještě nehráli a legendární Kutná Hora, kde jsme nehráli strašně dlouho a bylo to ( a snad  zase bude) naše hodně oblíbený místo. Snažím se přehodit mozek do místního času. Tak zatím! Márdi

 

Tak teď já. Ten odkaz je pořád stejný jako v minulých Klenotech : http://lp3.polskieradio.pl/notowania/ Hlasuje se kliknutím na červené pole „Glosuj“ a musíte se poté registrovat. Hlasovat lze pro 10 písní a jen do pátku 1.10. a to do 12 hodin.

 

Váš ředitel San Piego rec.

17.09.2010 Klenot v Polsku

Ahoj všichni

Jak už jsme psali hrálo Polskie Radio Trojka písničku jako píseň dne a současně byla píseň zařazena do „širšího výběru“ do hitparády Lista przebojow což je docela solidní a v Polsku prestižní hitparáda, která funguje už přes 25 let. Současné pořadí je zde: http://lp3.polskieradio.pl/notowania/ Aby se Klenot dostal do této hitparády musíme pro ní hlasovat a to zde: http://lp3.polskieradio.pl/nowosci/ ale musíte se předtím registrovat a to na téže stránce po kliknutí na červené tlačítko „Glosuj“ se ukáže nové okno a znovu klikni na text „Zarejestruj sie“ a pak se vyplní login, hesle a email. Jako při každé jiné registraci. Může se hlasovat pro 10 písní. Dostaneme Klenot do polské Listy przebojow kde zatím žádná česká kapela nebodovala?? Uvidíme.

Váš ředitel San Piego Rec.

15.09.2010 VF PL

Ahoj

Polske radio TRÓJKA nasadilo pro dnesni den Klenot jako pisen dne:) pokud si chcete poslechnout jak zni VF na polskem radiu muzete po 13 a 16 hod tady.

14.09.2010 podzim tour
Nové koncerty do konce roku doplněny. dydla@ameba.cz
08.09.2010 Klenoty XVI

Ahoj Všichni,

předevčírem jsme byli s Márdim a Pítrsem v hospodě a při obecných pivních řečech Márdi přišel s tím že vlastně 9.9. to bude rok co je Klenot na světě a co s tím uděláme??? Vzhledem k tomu, že má kapela volno asi nic moc velkého, tak nás napadlo, že od dnešní půlnoci do půlnoci 10.9.2010 klesne na našem internetovském obchodě prodejní cena CD Klenot a LP Klenot na výrobní náklady (nepočítáme-li nahrávací studio). CD bude za 65 Kč a LP za 100 Kč. Chcete-li pořídit krásný a levný dárek nebo krásnou výzdobu svého příbytku, máte možnost. Druhá věc bude, že Pítrs umístí na vypsaná fiXa TV nový klip se záběry z koncertu na RFP - http://www.youtube.com/user/vypsanafiXaTv#p/ 

zatím se mějte

Váš ředitel San Piego Rec.

Počet stažení 0014707

Ahoj lidi!

Tady je pro Vás ke stažení naše EP Čtyři slunce, které jsme vydali ke stejnojmennému filmu Bohdana Slámy. Je na něm pět songů, jeden zvláštní bonus a dialogy, který uváděj jednotlivý písně.

Co s tím můžete udělat?

  1. nedělat nic,
  2. stáhnout si EP a poslouchat,
  3. stáhnout si EP, poslouchat ho a odměnit nás jakoukoliv částkou v rozmezí koruna až nekonečno korun na účet 2107698153/0800,
  4. objednat si EP v našem e-shopu.

V době probíhající diskuze a polemiky mezi piráty a nepiráty prohlašujeme toto:

Když si to někdo stáhne a nedá nám nic, nevadí, ale plácat po zádech ho za to nebudeme. Když nám někdo něco pošle, potěší nás to a dotyčný jedinec tímto projeví svůj charakter a zároveň respekt k naší partě. Američané říkají: vote by wallet. Volně přeloženo: zaplatím za to, co se mi zdá dobrý.:)

Celou desku jsme nahráli za peníze, které jste nám dali za naše předešlá alba (Klenot, VFRFP, Detaily). Náš label jsme my čtyři a ředitel. Vaše peníze jdou do naší hudby, a to je podle nás čistej model. Doufáme, že je pořád trvale udržitelnej.

Děkujeme všem, co se rozhodnout za desku zaplatit. Mužete přispět kartou, převodem z účtu nebo elektronickým bankovnictvím. Poplatky za převody jsou únosné. Zaplatit lze také pomocí SMS. Je to asi nejpohodlnější, ale o zaslanou částku se musíme dělit s operátory.

Záleží jenom na Vás, co uděláte.:)

VF

Ahoj lidi!

Tady je naše deska. Každej si tu desku může stáhnout, poslechnout a pak se rozhodnout, zda si něco zasloužíme. Pak může poslat libovolnou částku přímo na náš účet. Je to pro nás nejlepší podpora a všechny takhle poslaný peníze jdou za náma nejen na další desku Vypsaný fiXy, ale i na další projekty, který mají smysl. Nesmírně si vážíme každýho, kdo takto učiní, protože to udělá, i když nemusí.

Díky vám se to dá. DÁ SE TO DÁT!

DĚKUJEME MÁRDI, PÍTRS, MEJLA

stáhnout cd + texty koupit v našem e-shopu
stáhnout cd + texty
mp3 105 mb flac 491 mb

Ahoj lidi! Vítáme vás!

Jste tady a můžete si úplně v klidu stáhnout naši novou desku i s bookletem.
Zkuste to ještě malou chvíli vydržet a přečíst si pár následujících řádků.
Nejdřív bychom Vám chtěli poděkovat.

Za co?

Děkujeme Vám za Váš zájem o naší partu!
Jsme rádi, že Vám opět můžeme po třech letech něco novýho nabídnout.
Byla to fuška a dalo nám to zabrat. Mentálně, fyzicky a samozřejmě i finančně.
Nahrávka trvá 42 minut a 24 vteřin.
Stažená je za pár chvil. Ale ještě chvilku počkejte..

Každej z Vás má opět čtyři možnosti. Buď stáhnout a poslouchat nebo stáhnout a poslat dle svého uvážení libovolnou částku na náš účet a poslouchat nebo stáhnout, poslouchat a pak případně poslat libovolnou částku. Poslední varianta je, že si to stáhneš a pak si třeba koupíš v našem shopu cokoliv uznáš za vhodné.
Všechny peníze, který utržíme za prodej našich nahrávek a ostatního merchandise dáváme na jednu hromadu a nikdy ji nerozdělujeme. Když přijde čas, tak větší část peněz vezmeme a zaplatíme z ní další nahrávku a následně pak klipy, cd nebo vinyly - prostě vše, co je třeba. Děláme to takhle celou dobu - každá deska vydělává na tu další. Kdo chce, ten nás může podpořit - podporuje tak vznik další desky. Platba zaslaná přímo na náš účet je nejlepší – poplatky jsou minimální.

To je vše. Bez Vás by to nešlo.

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.

stáhnout cd + texty koupit v našem e-shopu
stáhnout cd + texty
mp3 105 mb waw 491 mb

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou desku i s bookletem. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.

stáhnout album

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou "country" desku. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.

stáhnout album koupit v našem e-shopu

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou desku i s bookletem. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Kryštof a Pítrs.

stáhnout album koupit v našem e-shopu

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou desku i s bookletem. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Kryštof a Pítrs.